Neohodnoceno

MONASTERY COLLAGEN

Monastery Collagen je proteinový doplněk bez alergenů, který přispívá k funkci svalů, kůže a chrupavek. Neutrální chuť s 90% obsahem bílkovin.

Skladem
Kód: 572
Značka: Monk Nutrition
599 Kč
Kategorie: Regenerace
Monastery collagen render 500px
Novinka

Popis

Monastery Collagen je proteinový doplněk bez alergenů, který přispívá k funkci svalů, kůže a chrupavek. Neutrální chuť s 90% obsahem bílkovin.

Kolagen je nejhojnějším proteinem v našem těle, zejména kolagen 1. typu. Nachází se ve svalech, kostech, kůži, cévách, zažívacím ústrojí a šlachách. Výhody kolagenu jsou tak pozoruhodné, že tento protein pomáhá udržovat pevnost a pružnost pokožky, spolu s náhradou odumřelých buněk kůže. Pokud jde o naše klouby a šlachy, v nejjednodušších termínech je to „lepidlo“, které pomáhá udržet tělo pohromadě.

Produkce kolagenu v našem těle přirozeně začíná klesat zvyšujícím se věkem. Tímto degenerativním procesům můžeme poděkovat za projevy stárnutí, jako jsou vrásky, ochablá kůže nebo bolesti kloubů v důsledku slabší nebo opotřebené chrupavky. Další faktory ze životního stylu, jako například kouření anebo vysoké množství slunečního záření, také přispívají k znížení tvorby kolagenu.

Hydrolyzovaný kolagen v Monastery Collagen se skládá z kolagenu typu 1 a je dokonalým doplňkem, který pomáhá udržet hladinu kolagenu v rovnováze. Monastey Collagen se díky své konzistenci snadno mísí a při neutrální chuti může být přidán do koktejlů nebo do horkých nápojů, jako je káva a horká čokoláda. Také je možné jej přidat do jídla jako jsou například omáčky nebo polévky.

Monastery Collagen je bez alergenů a vhodný pro každého, kdo hledá doplnění bílkovin na podporu kůže a chrupavky. Monastery Collagen není vhodný pro vegetariány nebo vegany.

 

VÝHODY Monastery Collagenu

 • Kolagen je nejhojnějším proteinem v těle
 • Neutrální chuť
 • 90% proteinu
 • Bez tuku a cukru
 • Přispívá k růstu a udržování svalové hmoty
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu
 • Přispívá k normální funkci kostí a chrupavek
 • Přispívá k normální funkci kůže
 • Přispívá k normální funkci dásní a zubů
 • Přispívá k normální funkci cév
 • Bez alergenů

PRO KOHO JE MONASTERY COLLAGEN VHODNÝ? Monastery Collagen je vhodný pro každého, kdo hledá doplněk bílkovin bez alergenů, pro doplnení přirozené hladiny kolagenu v těle. Vezměte prosím na vědomí, že tento výrobek není vhodný pro vegetariány nebo vegany.

 

SLOŽENÍ

100% Hydrolyzovaný kolagen


VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100g

Energie 360kCal, Bílkoviny 90g, Tuky 0g, nasycené mastní kyseliny 0g, Sacharidy 0g, cukry 0g, Vláknina 0g, Sůl 1.4mg, Vápník 30mg


Typický profil aminokyselin ve 100g:
Alanin 8.1g, Arginin 8.4g, Kyselina asparagová 6.6g, Kyselina glutamová 12.4g, Glycin 20.6g, Histidin 0.8g, Hydroxylyzin 1.2g, Hydroxyprolin 11.4g, Izoleucin 1.5g, Leucin 2.9g, Lysin 3.4g, Metionin 0.6g, Fenylalanin 2.1g, Prolin 11.5g, Serin 3.4g, Treonin 1.9g, Tyrozin 0.5g, Valin 2.4g

 

POUŽÍVÁNÍ
Smíchejte 1 odměrku (přibližně 15 g) s 200 ml vody a dobře protřepejte.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:
V závislosti na vašich individuálních cílech může být Monastery Collagen přidán do Monk Sport Mixu, aby se vytvořilo jídlo s vysokým obsahem bílkovin a vysokou energií.

Prohlášení: Implicitní výsledky se mohou lišit. Jednotlivci mohou reagovat odlišně. Implicitní výsledky předpokládají vhodný plán výživy a školení.