Neohodnoceno

Forerunner® 945, Black

Multisportovní GPS hodinky určené néjen na běh, cyklistiku a plavání, ale i další aktivity jako lyžování, turistika, fitness, jóga atd. Objevte svět Garminu ale upřímně vás varujeme, používání zařízení Garmin způsobuje závislost.

Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 010-02063-01
Značka: Garmin
14 090 Kč
Kategorie: Sportovní hodinky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

SPORTOVNÍ DESIGN

Hodinky byly navrženy s ohledem na využití při vrcholovém sportu. Nízká hmotnost, pohodlný řemínek, tenké tělo. Tyto hodinky si na první vyzkoušení zamilujete.

VYSOKÁ ODOLNOST

Kvalitní silikonový řemínek, polymerové pouzdro a vysoce odolné sklo Corning® Gorilla® Glass DX zajistí, že hodinky Forerunner 945 s vámi udrží krok i v náročných podmínkách.

Vrcholový sporttester

GARMIN COACH

Funkce Garmin Coach umí navrhnout adaptivní tréninkový plán pro začínající i pokročilé běžce. Chcete začít běhat nebo se připravit na závod? Tréninky se přizpůsobí vašim potřebám a cílům, včetně možnosti přesunutí tréninku na jiný den.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ

Hodinky nabízejí samostatné sportovní profily pro většinu indoorových a outdoorových sportů. Nechybí běh, jízda na kole, plavání, golf, posilování, triatlon, běh na lyžích, sjezdové lyžování, multisportovní aktivity a další.

MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

Optický snímač tepu3 měří tep ze zápěstí během sportovní aktivity i průběžně po celý den. Kromě samotného tepu získává ze zápěstí údaje o zatížení organizmu, zbývající tělesné energii nebo vývoji klidového tepu.

VESTAVĚNÝ GPS PŘIJÍMAČ

Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky a poskytnout navigační informace i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu, kde by starší přijímače nestačily.

DYNAMIKA BĚHU

V kombinaci s kompatibilním příslušenstvím4 měří Forerunner 945 důležité metriky běhu, například výšku odrazu, dobu kontaktu nohy se zemí, vyváženost levé/pravé strany, kadenci, délku kroku a další.

MĚŘENÍ VO2 MAX

Hodinky dokážou měřit VO2 MAX. a pprůběžně dosažené hodnoty aktualizovat v souladu se zvyšující se kondicí sportovce. Při vyhodnocení jsou zohledněny také okolní vlivy - teplota a nadmořská výška.

ZHODNOCENÍ VÝKONU

Funkce zhodnocení výkonu při běhu analyzuje tempo, srdeční tep a variabilitu srdečního tepu, a během prvních několika minut aktivity posuzuje vaši schopnost podat výkon.

STAV TRÉNINKU

Funkce automaticky vyhodnocuje nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti. Výsledkem funkce je zpráva, zda trénujete efektivně, málo nebo nadměrně.

TRÉNINKOVÝ EFEKT

Funkce tréninkový efekt ukazuje, jak vámi absolvovaný trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu. Samostatně se přitom vyhodnocuje aerobní a anaerobní přínos tréninku.

TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ

Tato statistika sleduje objem tréninku za poslední 4týdny, rozděluje zátěž do 3 zón a porovnává ji s optimálním rozsahem, který byste měli v jednotlivých zónách mít podle vaší kondice.

DENNÍ TRÉNINKOVÉ DOPORUČENÍ

Tréninková doporučení vám na začátku tréninku dokážou doporučit trénink a vhodnou zátěž podle vaší tréninkové historie a úrovně vaší kondice. Doporučení se snaží zachovat vyvážený trénink.

DOPORUČENÁ DOBA REGENERACE

Integrovaný regenerační asistent vám po každém tréninku oznámí doporučenou dobu regenerace před další zátěží. Hodnota zohledňuje nejen trénink, ale i celodenní zatížení organizmu, kvalitu spánku a aktivity mimo tréninky.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY

Funkce sleduje kolik minut týdně věnujete aktívnímu pohybu a hodnoty porovnává s doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO). Hodnoty jsou průběžně aktualizovány a výsledky graficky zobrazovány v grafu.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Výdrž baterie je až 14 dní provozu v režimu chytrých hodinek, až 36 h. záznamu s GPS nebo až 10 h. záznamu GPS se současným poslechem hudby. K dispozici je i dobíjení během aktivity nebo úsporný režim záznamu.

 

Nekompromisní výkon

PODROBNÉ MAPY

Podrobné mapy a navigační funkce vám umožní poznat nové trasy, lépe se orientovat v terénu nebo se bezpečně vrátit zpět domů, když kvůli nepřízni počasí ztratíte cestu. K dispozici jsou turistické i uliční mapy.

FUNKCE CLIMBPRO

Funkce ClimbPro poskytuje v reálném čase podrobné informace o jednotlivých stoupáních na naplánované trase. Využijte aplikaci mapy.cz pro snadné naplánování trasy a získání podrobných výškových dat pro funkci ClimbPro.

NAVIGAČNÍ FUNKCE

Využijte funkce navigace po trase, která dokáže automaticky vypočítat trasu do cíle nebo využít tras naplánovaných v počítači nebo mobilním telefonu například pomocí mobilní aplikace mapy.cz a deníku Garmin Connect.

VÝPOČET OKRUŽNÍ TRASY

Zadejte požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpět do počátečního bodu. VÝPOČET TRASY PODLE OBLÍBENOSTI TRENDLINE™ zohledňuje při výpočtu tras jejich oblíbenost a nabídne nejpopulárnější trasy v okolí.

 
 

Lehké a elegantní

PULZNÍ OXYMETR

Snímač pulzního oxymetruí5 ze zápěstí měří hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

BODY BATTERY™

Funkce Body Battery sledujte vyvážení mezi zátěží a odpočinkem. Ve funkci se dá poznat, jak dlouho trvá zotavení po tréninku nebo zda jste měli dostatečně dlouhý spánek.

VYHODNOCENÍ SPÁNKU

Funkce sleduje a vyhodnocuje délku a kvalitu spánku, včetně fází spánku, srdečního tepu, zatížení organizmu, okysličení krve5 nebo frekvence dýchání.

FUNKCE PRO ŽENY

Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Pomocí stažitelných CIQ aplikací můžete mít informace navíc i na displeji hodinek.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ

Hudební přehrávač s kapacitou paměti až na 500 skladeb, navíc podpora pro streamovací služby typu Spotify®, Deezer nebo Amazon Music, včetně offline přehrávání playlistů (může být vyžadováno předplatné).

GARMIN PAY BEZKONTAKTNÍ PLATBY

Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš bank s podporou Garmin Pay.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Zobrazení notifikací na displeji hodinek je kompatibilní s chytrými mobilními telefony Android i iOS. Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat notifikace na e-maily, sms a upozornění.

FUNKCE LIVETRACK

Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat v reálném čase6 nejen vaši polohu, ale také celou historii aktivity, včetně výškového profilu a srdečního tepu. Data jsou vysílána paketově z hodinek pres mobilní telefon.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE

V nebezpečných situacích je možné pomocí funkce asistence poslat přes hodinky alarm nebo v hodinkách můžete aktivovat funkci detekce nehod2, která odešle údaje o vaší poloze vašim nouzovým kontaktům.

OVLÁDÁNÍ CHYTRÉHO TRENAŽÉRU TACX

Hodinky můžete propojit s chytrými cyklotrenažéry Tacx® a ovládat je nebo zaznamenávat trénink, který na chytrém trenažéru absolvujete. Data z indoor cyklistického tréninku tak dostanete do svých záznamů stejně snadno, jako jiné sporty.

CONNECT IQ™

Programovatelná platforma Garmin Connect IQ nabízí uživatelům možnost doprogramovat a stáhnout doplňky hodinek, které nejsou k dispozici přímo od výrobce. Může se jednat o zajímavé aplikace, doplňky nebo vzhledy hodinek.

TRÉNINKOVÝ DENÍK GARMIN CONNECT™

Mobilní aplikace a web Garmin Connect jsou online tréninkový deník pro ukládání, vyhodnocování a sdílení tréninků a aktivit zaznamenaných s produkty značky Garmin. Garmin Connect je k dispozici zdarma a v českém jazyce.

Fyzická a výkonnostní data

Velikost displeje 1.2" (30.4 mm) diameter
Rozlišení displeje 240 x 240 pixels
GPS Ano
Hmotnost

50 g

Typ displeje sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)
Výdrž baterie Smartwatch Mode: Up to 2 weeks
GPS mode with music: Up to 10 hours
GPS mode without music: Up to 36 hours

Mapy a navigace

Paměť/historie 200 hours of activity data

Funkce

Automatické mezičasy Ne
Opakovaný časovač odpočinku Ano
Tříosý kompas s HSI (vodorovný indikátor situace) Ne
Zámek obrazovky a tlačítka Ano
Trénink pilates Ano
Souřadnice GPS Ano
Služba Live Event Sharing Pouze Android™
Skóre opakovatelnosti času okruhu (LTR) Ne
Zvukové výzvy Ano
Spánek Ano (pokročilý)
Automatická aktualizace CourseView Ano
Možnost stáhnutí tréninkových plánů Ano
Měření délky úderu (spočítá přesnou délku úderů z jakéhokoli místa na hřišti) Automaticky
Plně uzavřený rebreather (CCR) Ne
Srdeční tep z externího snímače HRM (v reálném čase během přestávek, statistiky o intervalech a jednotkách během přestávek a automatické stažení srdečního tepu po plavání) Ano (s HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ a HRM-Pro ™)
Kompatibilita s radarem Varia™ (zadní radar) Ano
SwingTempo Ne
Časovače úkolů (2, 5, 10, 15, 20 a 30 minut) Ne
Přehrává a ovládá hudbu z hodinek Ano
Režim APNOEA Ne
Plavecké tréninky v bazénu Ano
Režim s větším počtem směsí plynů Ne
Závod v aktivitě Ano
Zkratky Ano
Režim s jednou směsí plynů Ne
Historie aktivity v hodinkách Ano
Animovaný trénink Ne
Doba a vyvážení kontaktu se zemí (ukazuje, kolik času v běžeckém pohybu je vaše noha na zemi místo ve vzduchu, a umožňuje tak kontrolovat symetrii běhu) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Automatický maximální ST Ano
Kritická rychlost plavání Ano
Doporučené denní tréninky Ano
Zaměření tréninkové zátěže Ano
Kompatibilita se zařízením Varia Vision™ (displej připevněný na hlavu) Ano
Alarmy ST Ano
Podpora nožního snímače Ano
Kompatibilní se zařízením Vector™ (měřič výkonu) Ano
Training Effect (anaerobní) Ano
Alarmy abnormálního srdečního tepu Ano (vysoká a nízká)
Zasílání textových zpráv bez telefonu Ne
Vertikální rychlost Ano
Laktátový práh (na základě analýzy tempa a srdečního tepu odhadne bod, kdy začne docházet k rychlé únavě svalů) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Nastavitelné obrazovky Ano
Obtížnost a plynulost jízdy na MTB Ano
Závod v aktivitě Ano
Čas ukončení Ano
Profil nadmořské výšky Ano
Konfigurovatelná upozornění na okruh Ano
Automatická synchronizace (automaticky přenáší data do služby Garmin Connect) Ne
Detekce nehod během vybraných aktivit Ano
Vzdálenost PlaysLike Ne
Virtual Partner Ano
VO2 Max (běh) Ano
Připomenutí odpočinku Ne
Upozornění připomenutí Ne
Physio TrueUp Ano
Nastavitelná upozornění Ano
Data NEXRAD na pohyblivé mapě Ne
Zpět na start Ano
Vertikální oscilace a poměr (výška odrazu při běhu a poměr výšky odrazu vůči délce kroku) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Tréninková zátěž (celková tréninková zátěž za posledních 7 dní počítaná z odhadované hodnoty EPOC) Ano
Výškoměr s možností nastavení barometru Ne
Fyzická velikost

47 x 47 x 13.7 mm

Fits wrists with a circumference of 130-220 mm

Výzva k pohybu (zobrazí se v zařízení po období nečinnosti; výzvu resetujete tím, že se krátce projdete) Ano
Kompatibilita se softwarem BaseCamp™ Ano
Chronograf Ne
Úložiště hudby Up to 1000 songs
Dostupné profily pro aktivity v tělocvičně Strength, Cardio and Elliptical Training, Stair Stepping, Floor Climbing, Indoor Rowing, Pilates and Yoga
Aktuální delta čas Ne
Automatická úprava nadmořské výšky Ne
Snímač okolního světla Ne
Materiál rámečku

fiber-reinforced polymer

Funkce Stisknutí cíle (stisknutím cíle na displeji zobrazíte vzdálenost k vybranému místu) Ne
Překážky a cíle na hřišti Ano
Detekce typu záběru (kraul, znak, prsa, motýlek) (pouze plavání v bazénu) Ano
Kompatibilita se snímačem TruSwing™ Ano
Režim UltraTrac Ano
Pulzní oxymetr během letu Ne
Vzdálenost k Z/S/K (vzdálenost k začátku, středu a konci greenu) Ano
Kalendář Ano
Barometrický výškoměr Ano
Odemknout nové ikony pro kroky Ne
Přednahrané závodní trati Ne
Počasí Ano
Auto Lap® Ano
Čas východu/západu slunce Ano
Alarmy tempa (pouze plavání v bazénu) Ano
Snímač nasycení krve kyslíkem (pulzní oxymetr) Ano
Odpočet relaxačního dýchání Ano
Vystoupaná patra Ano
Frekvence dýchání (24x7) Ano
%maximální ST Ano
V případě nouze (I.C.E.) Ne
% RST Ano
Dostupné profily pro rekreaci v přírodě

Hiking, Climbing, Mountain Biking, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Kayaking

Základní časovač odpočinku (od 0) (pouze plavání v bazénu) Ano
TracBack® Ano
Bouřková výstraha Ano
Stupeň vodotěsnosti 5 ATM
Pokročilá podpora zařízení Vector Ano
Hendikep skórování Ne
Zvuková upozornění Ne
Barevný displej Ano
Více profilů kol Ne
Hlavní přínos fyzické aktivity (štítky Training Effect) Ano
Sledování srdečního tepu na zápěstí (neustále, každou sekundu) Ano
Zóny ST Ano
Automatický odpočinek (pouze plavání v bazénu) Ano
Sledování statistik (skóre, putty na kolo, zásahy na greenu a fairway) Ano
Konektivita Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Najít můj telefon Ano
Délka kroku (v reálném čase) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Sledování spánku (skóre spánku a statistiky) Ano
Vlastní cíle Ne
Podpora stahování map Ano
Dostupné profily pro běh

Running, Indoor and Outdoor Track Running, Treadmill Running, Trail Running, Virtual Running

Cyklistický okruh a maximální výkon na okruh (se snímačem výkonu) Ano
Stopky Ano
Trénink běhu Ano
Metriky plavání v otevřené vodě (vzdálenost, tempo, počet a tempo záběrů, vzdálenost záběru, efektivita plavání (SWOLF), kalorie) Ano
Training Effect (aerobní) Ano
Celosvětová databáze letišť Ne
Stránka s informacemi o trasovém bodu Ne
Rychlost a vzdálenost pomocí GPS Ano
Plánovač okružní trasy (běh a jízda na kole) Ano
Výpočet plochy Ano (pomocí Connect IQ™)
Najít mé hodinky Ano
Kompatibilní s funkcí automatického sledování holí (vyžaduje příslušenství) Ne
Letecká síť Connext Ne
Přednahrané mapy silnic a stezek Ano
Pokročilé tréninky Ano
Výpočet trasy podle oblíbenosti Trendline™ Ano
Segmenty Strava Live Ano
Dálkové ovládání kamery VIRB® Ano
Kompatibilita se smartphonem iPhone®, Android™
Dvojitá síť souřadnic Ano
TrueUp™ Ano
Časovač Ano
Více časových zón se Zulu/UTC Ne
Podpora pro Trimix Ne
Trasy Ano
Dechová frekvence (během cvičení) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Kompatibilita se světly Varia™ Ano
Teploměr Ano
Hydratace Ano (v deníku Garmin Connect™ a volitelném doplňku Connect IQ™)
Budík Ano
Bezdrátově přijímá letové plány z aplikace Garmin Pilot™ Ne
Group LiveTrack Ano
Minuty intenzivní aktivity Ano
Intervalový trénink Ano
Gyroskop Ano
Podvodní snímač srdečního tepu na zápěstí Ano
Upozornění (při dosažení cíle aktivuje alarm – čas, vzdálenost, srdeční tep nebo kalorie) Ano
Kompatibilita s mobilní aplikací Garmin Connect Ano
Dotykový displej Ne
Spuštění odpočítávání Ano
Virtuální startovní čára Ne
Přednahrané mapy TopoActive Europe Ano
Informace o slunci a měsíci Ano (pomocí Connect IQ™)
Plánovač výstupu ClimbPro™ Ano
Režim nočního vidění Ne
Dostupné profily pro plavání

Pool Swimming, Open Water Swimming, Swimrun

Trénink tempa Ne
Move IQ™ Ano
Automaticky ukládá pozice zahájení a ukončení potápění Ne
Podpora snímače rychlosti a kadence (se snímačem) Ano
Záznam srdečního tepu při plavání yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
Snímač srdečního tepu na zápěstí Garmin Elevate Ano
Test zátěže VST (měří odchylky tepové frekvence při klidovém postoji po dobu 3 minut a posuzuje úroveň stresu na škále od 1 do 100; nízké skóre znamená nízkou úroveň stresu) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
GLONASS Ano
Chytrá oznámení Ano
Zadej směr a jdi Ne
Garmin Pay™ Ano
Automatický přechod na letní čas Ano
Trénink jógy Ano
Nasycení krve kyslíkem (pulzní oxymetr) Ano (kontrola na místě a volitelné celodenní aklimatizace a ve spánku)
Snímač hloubky Ne
Projekce trasového bodu Ano
Elektronická stopa v reálném čase Ano
Čas/datum yes
Synchronizace záznamů o ponorech do mobilní aplikace Garmin Dive™ Ne
Odměny (mince) Ne
Spálené kalorie Ano
Nastavitelné profily aktivit Ano
Automatické spuštění/ukončení potápění Ne
Aplikace Toe-to-Toe™ Challenges Ano (volitelná aplikace Toe-to-Toe™ Challenges z obchodu Connect IQ)
Segmenty Garmin Live Ano
Aplikace Connect IQ (vzhledy hodinek, datová pole, doplňky a aplikace) Ano
Vysílání ST (přenáší data ST prostřednictvím zařízení ANT+ do spárovaných zařízení) Ano (pomocí ANT+ nebo BLE)
Kadence (počet kroků za minutu v reálném čase) Ano
Ovládání hudby ze smartphonu Ano
Kompatibilní s měřičem výkonu Ano
Celkový výstup/sestup Ano
Automatické aktivity Multisport Ano
Souhrn posledního závodu Ne
Cyklistická mapa Garmin (trasovací mapa ulic upravená pro cyklistiku) Ano
Funkce PinPointer Ne
Počítadlo kroků Ano
Řemínek Quick Release Ne
Režim lovu APNOEA Ne
60minutový denní cíl hry Ne
Automatický přepínač režimů lezení a běhu Ano
Multisport Ano
Povinnosti Ne
Indikátor barometrické tendence s bouřkovou výstrahou Ano
Automatické počítání opakování Ano
LiveTrack Ano
Pohyblivá mapa s letišti, navigačními pomůckami, silnicemi, vodními plochami a podobně Ne
Kalorie podle ST Ano
Navigace z bodu do bodu Ano
Kotevní alarm Ne
Režim měřidel Ne
Strategie tempa PacePro™ Ano
Upozornění na čas a vzdálenost Ano
Aplikace Garmin Connect ™ Challenges Ano (volitelná aplikace z obchodu Connect IQ)
Vzdálenost pro Layup / jamky Dogleg Ano
Polohy XERO Ano
Auto Pause® Ano
Celodenní sledování stresu Ano
Dynamika běhu ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Plně vektorová mapa Ne
Režim pomoci při křižování Ne
Monitor energie Body Battery™ Ano
Celosvětová databáze NAVAID a databáze křižovatek Ne
Dostupné profily pro cyklistiku

Biking, Indoor Biking, Mountain Trail Biking

Graf plánované nadmořské výšky Ano
Kompatibilita s řemínky QuickFit

yes (22 mm compatible)

Akcelerometr Ano
Doba regenerace Ano
Orientační sporty Ne
Odpověď na textovou zprávu / odmítnutí hovoru se zasláním textové zprávy (pouze Android™) Ano
Režim V mém okolí Ano
Lovecký/rybářský kalendář Ano (pomocí Connect IQ™)
Záznam nácviku (pouze plavání v bazénu) Ano
Přednahráno 42 tisíc hřišť z celého světa Ano
Navigace po trase Ano
Časomíra Ne
Materiál popruhu

silicone

GPS synchronizace času Ano
Odpočítávaný čas Ne
Aplikace Závod Ne
Automatické procházení Ano
Analogové ručičky Ne
Časovač kola / počítadlo kilometrů Ano
Kompas Ano
Aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku Ano
Digitální skórkarta yes
Materiál objektivu

Corning® Gorilla® Glass DX

Kardio cvičení Ano
Zobrazení GreenView s ručním umístěním praporku Ano
Zhodnocení výkonu (po 6–20 minutách běhu porovná váš výkon v reálném čase s vašimi průměrnými úrovněmi kondice) Ano
Silové tréninky Ano
Galileo Ano
Vzdálenost k cíli Ano
Sledování zdraví žen Ano (v deníku Garmin Connect™ a volitelném doplňku Connect IQ™)

Stav tréninku (sleduje vaši historii tréninku a trendy úrovně kondice a ukazuje, zda trénujete efektivně)

 

Ano
Ruční označení okruhu Ano
Uražená vzdálenost Ano
Metriky plavání v bazénu (délky, vzdálenost, tempo, počet záběrů, efektivita plavání (SWOLF), kalorie) Ano
Vzdálenost, čas a tempo podle GPS Ano
Denní klidový srdeční tep Ano
Automatický cíl (zjistí vaši úroveň aktivity a denní cílový počet kroků) Ano
Garmin AutoShot™ Ano
Věk podle kondice Ano (v aplikaci)
Podpora pro Nitrox Ne
Sdílení tras a polohy mezi různými zařízeními Ne
FTP (funkční limitní hodnota výkonu) ano (s kompatibilním příslušenstvím)
Indikátor rychlosti stoupání/sestupu při potápění Ne
Vestavěný barometr a tabulky přílivů a odlivů Ne
Asistence Ano
Předpověď výsledků Ano

 

OBSAH BALENÍ

Forerunner 945 Black

  • hodinky Forerunner 945 Black
  • napájecí kabel
  • dokumentace

 

Americký výrobce sportovních hodinek, cyklocomputerů a dalších hraček určený k dokanalému zaznamenání vašich výkonů-