Neohodnoceno

MOTION ARMOUR

MOTION ARMOR je první na trhu uvedená kombinace přírodních patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem cíleně vyvinutá pro udržení zdraví kloubních chrupavek, podporu pohyblivosti/pružnosti kloubů a zároveň zmírnění zánětů kloubů, bolesti a ztuhlosti.

Skladem
Kód: 1566
1 190 Kč
Snímek obrazovky 2023 01 19 v 15.30.03
Tip

NEM® je patentovaná složka membrány z vaječných skořápek od Stratum Nutrition. NEM® je celosvětově nejvíce klinicky testovaný produkt membrány z vaječných skořápek s klinickými studiemi, prokazující pozitivní výsledky na podporu kloubů proti bolesti, ztuhlosti a neohebnosti.

 

5-LOXIN® je patentovaný, klinicky studovaný extrakt z boswellie s klinickými zkouškami prokazujícími pozitivní přínos speciálně pro rozpad chrupavky. Každá šarže sklizně 5-LOXIN® je vysledovatelná ke konkrétní oblasti a skupině stromů. 5-LOXIN® je přísně testován a musí splňovat předem definované specifikace v různých fázích výroby produktu.

 

  • Formulováno s použitím patentovaných přírodních složek NEM® (membrána z vaječných skořápek) a 5-LOXIN® (extrakt z Boswellia serrata).
  • Udržuje zdravou kloubní chrupavku.
  • Zmírňuje mírné záněty kloubů.
  • Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů.
  • Udržuje pohyblivost/flexibilitu kloubů.
  • 60 potahovaných tablet.

 

Bez lepku, mléčných výrobků a ořechů. Obsahuje látky odvozené ze sóji.

 

Každá kapsle obsahuje:

 

NEM® (Prášek z vaječné skořápky)  250 mg

 

5-Loxin™ (výtažek  Boswellia serrata)  50 mg

ekv. suchá pryskyřice   1g

 

Curcuma longa oddenek  50 mg

ekv. Curcuma Longa suchý oddenek 3200 mg

AUstralská značka cíleně sestavených produktů sportovních mikronutrientů, které se vyznačují účinností a kvalitou složek, které nemají v této oblasti konkurenci.