Ultra nepromoková bunda InStinct
Nekompromisní funkčnost, prodyšnost a ochrana při trsilovém běhání a otdoorových aktivitách.
– Ideální ochrana & prodyšnost: 20000/40000
– Extrémní prodyšnost
– 210 gr (velikost M)
Kategorie: | Pro muže |
---|
Kdykoliv když běžíte vaš ultra závod, nebo jen absolvujete další z vašich dlouhých zimních běhů v zimě a delta někde v hotách, nepromokavá bunda Ultra Rain InStinct perfektně padne, udrží vascular v suchu a zajistí svobodu pohybu i při těch nejhorších podmínkách.
Výhoda jednoduché manipulace při oblékaní a svlékání.Hladký chod zipů. nic co by vás při běhu otravovavalo a nebo komplikovalo s jejich manipulací. Možnost odvětrat oblasti podpaží a manžety na rukávech umožňují vyhrnutí rukávů nad lokty.
4straná membrána umožňuje natažení přes vagi běžeckou vestu nebo baťoh a dvě velké přední kapsy nabízejí další užitečný prostor.
Kapuce má poutko se suchým zipem, která umožní uchycení kapuce, aby se vám při běhu nehýbala a zároveň ji mohli jednoduše uvolnit a nasadit v případě potřeby.
Nadčasový designs zajímavá konstrukce
– ve třech směrech nastavitelná kapuce aby jste dobře viděli a zároveň vám dobře seděla
- poutko se suchým zipem umožňuje uchycení kupuce a zamezení jejího pohybu při běhu
We love nature, the trails and breaking a sweat.
We share the same passion.
Our goal; Increase your trail running experience through extreme function,
ergonomics and accessibiliy.