Neohodnoceno

GU Liquid Energy Gel 60 Cola

Liquid Energy Gel vychází z osvědčeného Energy Gelu, obsahuje ale navíc 30 ml vody, aby jeho konzumace byla jednodušší, rychlejší a pohodlnější.

Skladem
Kód: 862
Značka: GU
49 Kč

GU Liquid Energy Gel poskytuje sportovcům všech sportů a všech výkonnostních úrovní 100 kalorií vysoce kvalitní, snadno stravitelné a dlouhotrvající energie. Gel obsahuje maltodextrin a fruktózu, aby poskytl svalům účinnou energii a zároveň zmenšil žaludeční potíže. Každý sáček Liquid Energy Gel nabízí vyváženou směs sacharidů a aminokyselin. Neobsahuje zbytečná množství vitamínů, umělých příchutí a dalších přísad, které nejsou potřebné pro zásobování organismu sportovce během sportu. GU Liquid Gel má praktické balení, je snadné ho během závodu sníst, nemusíte ho zapíjet, dobře chutná a poskytuje přesně to, co potřebujete pro maximální výkon! Veganské. Košer výrobek. Neobsahuje lepek.

Příchuť nejoblíbenějšího nápoje na občerstvovací stanici je nyní dostupná i v tekutém energetickém gelu.Je to pikantní, kořeněně sladká pochoutka, která navíc obsahuje 40 mg kofeinu, který dodá energii na další trénink a vykouzlí úsměv na tváři.

Sportovní výživa značky GU