Neohodnoceno

GU Liquid Energy Gel 60 g Strawberry/Banana

Liquid Energy Gel vychází z osvědčeného Energy Gelu, obsahuje ale navíc 30 ml vody, aby jeho konzumace byla jednodušší, rychlejší a pohodlnější.

Skladem
Kód: 861
Značka: GU
49 Kč

GU Liquid Energy Gel poskytuje sportovcům všech sportů a všech výkonnostních úrovní 100 kalorií vysoce kvalitní, snadno stravitelné a dlouhotrvající energie. Gel obsahuje maltodextrin a fruktózu, aby poskytl svalům účinnou energii a zároveň zmenšil žaludeční potíže. Každý sáček Liquid Energy Gel nabízí vyváženou směs sacharidů a aminokyselin. Neobsahuje zbytečná množství vitamínů, umělých příchutí a dalších přísad, které nejsou potřebné pro zásobování organismu sportovce během sportu. GU Liquid Gel má praktické balení, je snadné ho během závodu sníst, nemusíte ho zapíjet, dobře chutná a poskytuje přesně to, co potřebujete pro maximální výkon! Veganské. Košer výrobek. Neobsahuje lepek.

Jahoda a banán - dvě chuti, které mají předurčené osudem být spolu. Po dlouhých týdnech velmi vážného vědeckého zkoumání jsme objevili perfektní balanc těchto dvou chutí. Jemná banánová chuť na začátku je doprovázena jahodovým ocáskem. Jednoduchý, osvěžujicí pamlsek...stejně jako chutné smoothie.

Sportovní výživa značky GU