Trasa Českým Švýcarskem (54km/1800m+)

Trasa Českým Švýcarskem (bez Německa), 54km/1800m+

 

Tuhle trasu jsem si vymyslel, když platily na jaře ty nejpřísnější omezení a potřeboval jsem nabíhat objemy. Chtěl jsem běžet někudy, kde jsem ještě nebyl, chápej, myslím v Českým Švýcarsku ????. Takže start jsem dal do Jetřichovic, kde je hned mažeš na Mariinu skálu, pak další parádní vyhlídka na Vilemíniny stěny a dál krásnými lesy, kolem skal, zřícenin, přes Malou Pravčickou bránu k hranicím se Saskem. Dál lesy tě trasa povede těsně po hranicích až do vesničky Brtníky (nezapomeň mít dost pití, protože hospody tady nejsou ????) a pak na Krásný Buk a zpátky do Jetřichovic. Cca na metě maratonu doporučuju zastavení a občerstvení u fajn lidí, který provozují Luční bar, kde si můžeš koupit něco k pití s tím, že peníze za něj hodíš do kasičky. K dostání pivko, limo, Kofola a navíc se můžeš dozvědět něco o závodě, který pořádají – Cross Parkmaraton Česká Lípa (https://www.parkmaraton.cz/).

Jestli máš rád Český Švýcarsko nebo jsi tu nikdy neběžel, tak si to fakt dej. Je tu krásně! Jako motivace pár fotek a taky GPX.

 

https://uloz.to/file/Vy23gQ89HESz/ceske-svycarsko-gpx

 

Obrázek1

Obrázek2

Obrázek3

Obrázek4

Obrázek5

Obrázek6#

Obrázek7

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení